تبلیغات
آفتاب پنهان - بهائیت و اسرائیل، پس از پیروزی انقلاب اسلامی
 
صفحه نخست          تماس با مدیر            نسخه موبایل                RSS                  
دوستان
بهائیت و اسرائیل، پس از پیروزی انقلاب اسلامی
در سی سال اخیر نیز بهائیان و رژیم صهیونیستی روابط خود را ادامه داده و به آن عمق و گستردگی بیشتری بخشیده اند. در زیر به نمونه هایی از این تعاملات اشاره شده است:

1 - به گزارش خبرگزاری ها، رئیس مجلس رژیم صهیونیستی روز 14 تیز 1377 از مركز بهائیت در شهر حیفا بازدید كرد و ضمن حمایت از فعالیت های این فرقه، خواستار آزادی عمل بیشتر پیروان آن در ایران شد. [1].

2 - در روز سه شنبه اول خرداد 1380 مصادف با 28 صفر سالروز رحلت پیامبر اكرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع)، رژیم صهیونیستی به مناسبت تجمع بهائیان برای افتتاح ساختمان مركزی این فرقه در حیفا مراسم جشن و پایكوبی مفصلی به را انداخت.

به گزارش خبرگزاری ها ساخت این مجموعه 250 میلیون دلاری با حمایت مستقیم اسحاق رابین، نخست وزیر وقت رژیم صهیونیستی، از سال 1372 آغاز شد. نكته ی شایان توجه، دعوت گسترده از خبرنگاران رادیو - تلویزیون های جهان برای پوشش خبری این مراسم بود. برگزار كنندگان مراسم از خبرنگاران خواستار نشر مطالب مختلفی به نفع رژیم صهیونیستی و بهائیت بودند كه از آن جمله این مطلب بود كه «دولت اسرائیل با نهایت افتخار می تواند میزبان همه بهائیان جهان - به ویژه بهائیان ساكن در كشورهای اسلامی - باشد.» [2].

این دعوت مبین آن است كه رژیم صهیونیستی با توجه به فرار صهیونیست ها از فلسطین اشغالی و نیاز مبرم به افزایش جمعیت وفادار به خود، چون بهائیان را نیز در شمار نیروهای خودی و همچون صهیونیست ها فرض می كند، از آنان برای مهاجرت به اسرائیل دعوت به عمل می آورد.

3 - در شهریور سال 1382 آریل شارون، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و قصاب صبرا و شتیلا، از هند دیدار كرد. او در این سفر، از مركز بهائیان در دهلی، كه به نام نیلوفر آبی شهرت دارد، برای ساعاتی بازدید نمود. [3] بازدید از این مركز، اهمیت بهائیت برای رژیم صهیونیستی را نشان می دهد.

4 - در یكی از حمایت های جدید، ایهود اولمرت، نخست وزیر اسرائیل، برای توجیه عقب نشینی دولتش از تهدید جمهوری اسلامی به حمله ی نظامی، ارادت خود را به جامعه ی بهائی اعلام، و روغن ریخته را نذر امامزاده كرد. وی روز یكشنبه 17 دی 1385 در سخنرانی خود، كه تعدادی از سران این فرقه ی ضاله نیز در آن حضور داشتند، ضمن رد اخبار منتشر شده در مورد حمله ی ارتش رژیم صهیونیستی به تأسیسات ایران، به سران بیت العدل بهائیان اطمینان داد كه به احترام مقدسات بهائی ها در ایران از حمله به این كشور منصرف شده است! به گزارش یك روزنامه ی اسرائیلی، بهائیان یاد شده به دعوت وزارت خارجه ی اسرائیل در این جلسه حضور یافتند و در میان آن ها چهره های سرشناس بهائی و از جمله یك ایرانی وابسته به آن فرقه نیز به چشم می خوردند. [4] باید به آقای اولمرت یادآور شد: به دشت آهوی ناگرفته، مبخش!

5 - بهائیان نیز متقابلا با همه ی توان در خدمت صهیونیسم و زائده آن یعنی اسرائیل اند و علاوه بر جمع آوری كمك مالی و ارسال آن به این رژیم، با ورود غیر قانونی و قاچاق كالاهای اسرائیلی به داخل ایران سعی می كنند اقتصاد رو به موت آن رژیم را شكوفا كنند. برای مثال، به گزارش جراید، بیش از 440 هزار عدد لنز عینك ساخت رژیم اشغالگر قدس در كارخانه ی «شایان عدسی» واقع در شهرك صنعتی جعفر آباد كاشان كشف شد. شایان ذكر است كه این كارخانه به منصور - م، بهائی ساكن كاشان، تعلق دارد. او، كه قاچاقچی لنز عینك می باشد، آن ها را از اسرائیل وارد كرده است. وی لنزهای ساخت كارخانجات اسرائیل را در جعبه های معمولی و با مارك یك شركت لنز سازی خارجی قاچاق كرده است. گفتنی است فرزند ارشد رئیس تشكیلات بهائیت در ایران معروف به نیكی یكی از دلالان عینك در ایران به شمار می رود. [5].

پاورقی:
[1] روزنامه جمهوری اسلامی، 15 تیر 1377.

[2] پایگاه اطلاع رسانی موعود: www.mouood.com.
[3] مهرداد صفا، «افعی در هند»، روزنامه جام جم،17 / 2 / 1383 ص 8.
[4] روزنامه جمهوری اسلامی، سال 28، ش 7962، چهارشنبه 20 دی 85، ص 2.
[5] كیهان، 8 و 29 شهریور 1385.


هوای دلاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...
کتابنامه

کتاب «مهدیان دروغین» تألیف حجت‌الاسلام رسول جعفریان منتشر و روانه بازار شد. دانشیار دانشگاه تهران در این کتاب به تقسیم حوزه‌های مختلف جغرافیایی دنیای اسلام پرداخته و مهدیان دروغین در مناطق و دوره‌های مختلف تاریخ را معرفی کرده است.

نظرسنجی
به نظر شما چقدر برای واقعه ظهور آماده هستیم؟دیگر امکاناتاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:

شمارنده
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :