تبلیغات
آفتاب پنهان - حسین فلاح
 
صفحه نخست          تماس با مدیر            نسخه موبایل                RSS                  
دوستان
حسین فلاح
خاطرات یك نجات یافته
مسلمان شدن من چند دلیل داشت، اول این كه بسیاری از دوستان من مسلمان بودند من هم دوست داشتم مثل آنها آزاد باشم. نه این كه در چنبره و حصار تشكیلات بهائیت باشم. در دوران انقلاب من حدودا یازده، دوازده ساله بودم بعد از آن هم كه جنگ پیش آمد مسلمانان را می دیدم كه چطور خالصانه به دین، ملت و وطن خود عشق می ورزند. من هم دوست داشتم مثل آنها باشم، دوم این كه سوالات زیادی در ذهنم نسبت به بهائیت وجود داشت، افكار و عقاید مسلمانان با عقاید ما خیلی فرق داشت. رفتار مسلمان ها خیلی بهتر و آزادانه تر از ما بود.

گرچه طبق تعالیم فرقه ای،ما خود را برتر از آنها می دانستیم. با این وجود سوالاتی برایم پیش می آمد! لذا از مسوولانمان یعنی همان كسانی كه جزء محفل (خادمین) بودند، می پرسیدم. عكس العمل آنها در مقابل سوالات جزیی من تند و پرخاشگرانه بود.... همین سوالات مرا بیشتر تشویق می كرد كه تحقیقات خود را دنبال كنم و عاقبت به همراه همسر سابقم پس از تحقیقات و مطالعات زیاد، پی به بطالت و ساختگی بودن بهائیت بردیم و مسلمان شدیم.

جرات ابراز ندارم
من با یكی از بهائیان همدان كه حدود 70 سال سن داشت بعد از مسلمان شدنم صحبت كردم. گفتم شما تاكنون خودت هم پی برده ای كه بهائیت اعتقادی نیست كه قبول داشته باشی، بطلان آن را می دانی پس چگونه تاكنون اقدامی نكرده ای؟ او دستش را روی قرآن گذاشت و گفت من خیلی وقت است كه مسلمان شده ام در دل خود مسلمان هستم ولی جرات ابراز آن را ندارم. چون سنی از من گذشته است و می ترسم در این سن به امر تشكیلات بهائیت زن و بچه ام مرا رها كرده و آواره شوم.... به همین خاطر نمی توانم مسلمانی خود را علنا اعلام كنم!

زمانی كه آن پیرمرد گفت: مسلمان شده ام به دنبال آن كتاب مقدس بهائیان را آنچنان به زمین كوبید كه من از ترس گفتم من كه علنا هم مسلمانم جرات چنین كاری را ندارم چطور چنین كردی؟ در جواب گفت: من اصلا اعتقادی به بهائیت ندارم مجبورم در این سنین پیری به خاطر این كه بچه هایم تنهایم نگذارند بسوزم و بسازم. .

طواف سربازان اسرائیلی دور مقام اعلی
همسایه ای داشتیم به نام شهین خانم كه یهودی بود. آن زمان نزدیك به 30 درصد جمعیت همدان یهودی بودند و یك بار به اسرائیل رفته بود و زمانی كه برگشت این گونه در بین بهائیان سخن می گفت كه: هر گاه سربازان اسرائیلی می خواهند به جنگ با اعراب و یا فلسطینی ها بروند دور مقام اعلای شما (بهائیان) طواف می كنند تا در آن جنگ پیروز میدان شوند این نهایت سیاسی بودن این فرقه را می رساند و پسرش هم كه جزو سربازان اسرائیلی بود برای مدتی كه به ایران آمده بود طبق چیزی كه قبلا به او دیكته كرده بودند در جمع بهائیان این شعار را می داد كه ما بهائیت را آنقدر قبول داریم كه برای پیروز شدن در جنگ دور مقام اعلایشان طواف می كنیم. بهائیان هم كه این را می شنیدند، اظهار سرور و خوشحالی می نمودند.

هوای دلاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...
کتابنامه

کتاب «مهدیان دروغین» تألیف حجت‌الاسلام رسول جعفریان منتشر و روانه بازار شد. دانشیار دانشگاه تهران در این کتاب به تقسیم حوزه‌های مختلف جغرافیایی دنیای اسلام پرداخته و مهدیان دروغین در مناطق و دوره‌های مختلف تاریخ را معرفی کرده است.

نظرسنجی
به نظر شما چقدر برای واقعه ظهور آماده هستیم؟دیگر امکاناتاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:

شمارنده
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :