تبلیغات
آفتاب پنهان - تذكر و تشویق
 
صفحه نخست          تماس با مدیر            نسخه موبایل                RSS                  
دوستان
تذكر و تشویق
بدان كه من از آغاز دوران تكلیف و بلوغ بر این دعا مواظبت داشته ‏ام، و تاكنون سه بار در خواب به دیدار حضرتش مشرف گشته ‏ام به طورى كه برایم یقین حاصل شد كه او مولایم صاحب الزمان‏ ارواحنا له الفداء است.

یكى از آن سه بار این‏كه: شبى در خواب دیدم در حالى كه یكى از پیغمبران بنى اسرائیل با آن حضرت بود به خانه‏ اى كه در آن ساكن هستم وارد شد، و در آن اتاق من كه به سمت قبله است تشریف آورد، و به من امر فرمود كه مصائب مولاى شهیدمان حضرت اباعبد اللَّه الحسین‏ علیه السلام را بخوانم، امر مطاعش را امتثال كردم و آن جناب روبروى من به حال استماع نشست، و چون ذكر مصیبت را به پایان بردم به زیارت حضرت سید الشهداء علیه السلام پرداختم به سوى كربلا، و سپس زیارت حضرت ابوالحسن امام رضا علیه السلام را خواندم به سمت طوس، آن‏گاه رو به سوى حضرتش زیارت مولایم حضرت حجّت ارواحنا له الفداء را خواندم و چون تمام این‏ها را به پایان بردم و آن حضرت خواست تشریف ببرد آن پیغمبرى كه با آن جناب بود از سوى آن بزرگوار وجهى به من داد كه مبلغ آن را نمى‏ دانم و از نظرم غایب شدند.

فرداى آن شب كه از روز بهتر بود و از خورشید درخشنده ‏تر، یكى از علماى بزرگوار را ملاقات كردم، او به من مبلغ خوبى داد كه همچون باران بهارى پربركت بود. پس گفتم: این است تأویل خوابى كه پیش‏تر دیدم. خداوند آن را تحقق بخشید و صحّت خوابم را آشكار نمود تا شوقم فزون‏تر گردد. اضافه بر این پس از این خواب آن‏قدر بركت‏ هاى باطنى و علوم كامل پنهانى و مدارك ایمانى و الطاف ربّانى به من عنایت شد كه زبان خامه از بیان آن ناتوان است، و در سبب تألیف كتاب خواب دیگرى ذكر كردم و در جاى دیگرى از همین كتاب سومین خواب نیز آمده كه براى جویندگان بصیرت، مایه عبرت و بینش است.

هوای دلاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...
کتابنامه

کتاب «مهدیان دروغین» تألیف حجت‌الاسلام رسول جعفریان منتشر و روانه بازار شد. دانشیار دانشگاه تهران در این کتاب به تقسیم حوزه‌های مختلف جغرافیایی دنیای اسلام پرداخته و مهدیان دروغین در مناطق و دوره‌های مختلف تاریخ را معرفی کرده است.

نظرسنجی
به نظر شما چقدر برای واقعه ظهور آماده هستیم؟دیگر امکاناتاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:

شمارنده
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :