تبلیغات
آفتاب پنهان - مسیحیت صهیونیستى
 
صفحه نخست          تماس با مدیر            نسخه موبایل                RSS                  
دوستان
مسیحیت صهیونیستى
مسیحیت صهیونیستى جریانى فرهنگى، سیاسى است كه با تكیه بر آموزه هاى توراتى، تمایلات سیاسى صهیونیستى و امكانات نظامى آمریکا سعى در كسب سلطه كامل بر جغرافیاى فرهنگى و حاكى مسلمین از نیل تا فرات دارد . این جریان موضوع زمینه سازى ظهور مقدس را بهانه حضور در خاورمیانه، حمایت از اسرائیل، تسلط بر عراق و... ساخته است . این جریان، ظهور حضرت عیسى علیه السلام را مشروط به تشكیل اسرائیل بزرگ، انهدام بیت المقدس، بناى هیكل سلیمان و بالاخره واقعه آرماگدون مى شناسند و حذف عوامل تحقق این استراتژى، مقابله با مسلمین و روحیه جهادى شیعیان، سلطه كامل بر ایران اسلامى و قتل عام مخالفان سلطه صهیونیسم بر سرزمین هاى اسلامى را مقدمه لازم به شمار مى آورد .

رسانه هاى غربى، به ویژه سینماى هالیوود طى سه دهه اخیر، سعى در القا آموزه هاى آخر الزمانى توراتى از طریق فیلم هاى سینمایى و بازى هاى كامپیوترى و ... به مردم غرب و زمینه سازى ذهنى براى آن ها داشته و چهره منفور، غیر واقعى و ظالمانه اى از مسلمین، جهادگران مسلمان شیعى و فرهنگ والایى ارائه كرده اند . همچنین سازندگان این فیلم ها سعى در ایجاد انفعال و تأثیر پذیرى در روحیه جوانان مسلمان داشته و تلاش مى كنند آموزه هاى مذهبى و دینى آن ها به ویژه باور مهدوى و موعودى را خرافه، اساطیرى و موهوم جلوه دهند.

غرب در دهه هاى آخر قرن بیستم به ویژه پس از پیروزى انقلاب اسلامى دریافت كه ایده مهدوى و فرهنگ ولایى اصیل كه توسط شیعیان مطرح مى شود، از استعداد بالقوه و شگرفى براى تهدید فرهنگ و تمدن الحادى و سیاست استكبارى غرب برخوردار است و به عنوان طرحى جایگرین فرهنگ لیبرالیستى مى تواند جاذب عموم مردم سرخورده امروز شود؟ از این رو مخدوش ساختن چهره این فرهنگ ، القاء این معنا كه آینده از آن فرهنگ لیبرالیستى است و بیهوده جلوه دادن هر گونه تلاش براى تغییر وضع موجود، در دستور كارگردانندگان نظام سلطه در بخش هاى فرهنگى و سیاسى غربى قرار گرفته است.

متمسك شدن به موضوع قریب الوقوع بودن ظهور حضرت مسیح علیه السلام براى محتوم جلوه دادن سلطه یهودیت و مسیحیت بركل جهان در هیأت حكومت جهانى، حكایت از طرح زیركانه و سلطه جویانه دارد كه عدم بازشناسى صبغه فرهنگى و سیاسى آن، و همچنین مخفى ماندن زوایاى این امر براى مخاطبان مسلمان، موجب بروز انحراف فرهنگى جوانان و تأثیر پذیرى آن ها از آموزه هاى منحرف غرب مسیحى و یهودى خواهد شد.

غرب دریافته است كه ایده مهدویت به صورت اصیل چنانكه نزد شیعیان است مى تواند كیان فرهنگى و مدنى غرب را با چالش جدى و بنیان كن روبرو كند. چنانكه در یك قرن گذشته انگلستان با فرقه سازى در میان مسلمین بهائیت، بابیت، شیخیه و... سعى در ایجاد تفرقه و انحراف میان شیعیان و پیروان سایر مذاهب كرده است.

كنفرانس دهه هشتاد تل آویو و حضور جمعى از شیعه شناسان در آن كنفرانس، روح حركت هاى اصلاح طلبانه مسلمین را براى غرب و یهودیت صهیونیستى آشكار ساخت. در آن نشست اعلام شد كه نهضت سرخ عامل ورا و باور سبز مهدوى در عامل مهم و تعیین كننده در حركت هاى اصلاح طلبانه شیعیان است .

مقابله با حاق فرهنگ اصلاح طلبانه فرهنگ ولایى شیعه( و عوامل مبلغ آن )كانون مبلغان ایرانى آن مهم ترین استراتژى غرب براى حفظ نظام سلطه خود در سرزمین هاى شرق اسلامى و سایر بلاد است . طى چهارصد سال اخیر غرب تمامیت ولایت مهر و دوستى( و ولایت )حكمرانى و خلافت را به خود معطوف ساخته و هر جریانى جز آن را سركوب كرده است. غرب دریافته كه توجه، مهرورزى، دوستى و توسل مستضعفان به حجت حىَ خداوند و آمادگى پذیرش ولایت و ظهور حضرتش به معنى به صدا در آمدن زنگ مرگ تمام عیار فرهنگ و تمدن استكبارى است. به زعم آنان ارائه چهره اى ناپسند از موعود مقدس و معرفى مسلمین و شیعیان به عنوان وحشت آفرینان تروریست، مى تواند راه خلاصى از بن بست بحران فراگیر قرن جدید باشد. مسیحیت صهیونیستى با توسل و تمسك به این حیله و با استفاده از همه قوا سعى در حفظ قدرت غرب و استمرار حاكمیتش بر سرتاسر جهان دارد. به طورى كه از اولین سال هاى پیروزى انقلاب اسلامى، شاهد ورود فیلم هایى چون نوسترآداموس و صدها فیلم دیگر از این دست بودیم كه سعى در مخدوش ساختن چهره مقدس منجى آخرالزمان و موعود مسلمانان كرده است. بازشناسى این جریان منحرف، نقد و رد عملكرد تبلیغاتى، سیاسى و نظامى آن در جهان و به ویژه سرزمین هاى اسلامى، مقدمه اى است براى مصونیت بخشیدن به جوانان، بیدارى گردانندگان و حاكمان سرزمین هاى اسلامى و متذكر شدن محققان و مبلغان براى نقد و مقابله جدى فرهنگى با این خطر بزرگ.

هوای دلاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...
کتابنامه

کتاب «مهدیان دروغین» تألیف حجت‌الاسلام رسول جعفریان منتشر و روانه بازار شد. دانشیار دانشگاه تهران در این کتاب به تقسیم حوزه‌های مختلف جغرافیایی دنیای اسلام پرداخته و مهدیان دروغین در مناطق و دوره‌های مختلف تاریخ را معرفی کرده است.

نظرسنجی
به نظر شما چقدر برای واقعه ظهور آماده هستیم؟دیگر امکاناتاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:

شمارنده
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :