تبلیغات
آفتاب پنهان - احترام كردن نزدیكان و منسوبین به آن حضرت
 
صفحه نخست          تماس با مدیر            نسخه موبایل                RSS                  
دوستان
احترام كردن نزدیكان و منسوبین به آن حضرت
خواه قرابت و خویشاوندى و وابستگى آنان جسمانى باشد و خواه روحانى، مانند: سادات علوى، و علماى دینى و برادران ایمانى، زیرا كه احترام و تجلیل ایشان در حقیقت احترام و توقیر آن جناب است، و این چیزى است كه از نحوه معاشرت و آداب خردمندان مشاهده مى‏ كنیم كه شیوه آنان چنین است كه فرزندان و برادران و نزدیكان اشخاص بزرگ را به خاطر تعظیم و بزرگداشت آن اشخاص بزرگ احترام و تجلیل مى ‏كنند، و تفاوت مراتب احترام و توقیر ایشان از جهت تفاوت مراتب منسوبین مى ‏باشد، و چنین مى ‏دانند كه احترام و تعظیم ایشان در حقیقت به آن اشخاص بزرگ بر مى ‏گردد، و ترك كردن احترام و توقیر ایشان را سب شمردن شأن و شخصیّت آن اشخاص مى ‏دانند، و این چیزى است كه هیچ عاقلى در آن تردید نمى ‏كند.

پس بر تو باد بر احترام منسوبین آن حضرت‏ از سادات و علما و مؤمنین مواظبت و مداومت داشته باشى، و به حسب شئون و مراتب ایشان در علم و تقوى و پرهیزكارى و آنچه مایه نزدیك شدن و محبوبیّت یافتن نزد آن بزرگوار است، آن‏ها را تجلیل و توقیر كنى، تا به تقرُّب و محبوب شدن نزد آن حضرت‏ نایل شوى و سعادت یابى. از خداى تعالى خواستارم كه مرا و همه دوستداران آن جناب را توفیق دهد، بمنِّهِ و كَرَمِهِ .

هوای دلاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...
کتابنامه

کتاب «مهدیان دروغین» تألیف حجت‌الاسلام رسول جعفریان منتشر و روانه بازار شد. دانشیار دانشگاه تهران در این کتاب به تقسیم حوزه‌های مختلف جغرافیایی دنیای اسلام پرداخته و مهدیان دروغین در مناطق و دوره‌های مختلف تاریخ را معرفی کرده است.

نظرسنجی
به نظر شما چقدر برای واقعه ظهور آماده هستیم؟دیگر امکاناتاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:

شمارنده
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :