تبلیغات
آفتاب پنهان - مقدس مآب
 
صفحه نخست          تماس با مدیر            نسخه موبایل                RSS                  
دوستان
مقدس مآب
كسانى هستند كه به ظاهر، خود را به قداست و تقوى آراسته مى كنند و از درون به بیمارى خود خواهى و خود پسندى دچارند و عوام الناس آن ها را مقدس مى پندارند .

طبق روایات بیشترین كار شكنى ها علیه حضرت از طرف كسانى است كه ادعاى موافقت با امام را دارند و خود را از منتظران حضرت مى دانند. اینان، امام را نه به خاطر پیاده كردن اسلام اصیل، بلكه براى همراه كردن امام با آرزوهاى خود مى خواهند.اینان چون كارها را بر وفق مراد خود نمى بینند، با سلاح دین و مذهب به جنگ امام مى روند كه به فرموده امام صادق علیه السلام چه بسیاركسانى كه ادعاى پیروى او را دارند، ولى پس از ظهور از او رو برمى گردانند[1] امام باقر علیه السلام مى فرماید:.... حضرت مهدی ارواحنا له الفداء به سوى كوفه رهسپار مى شود. در آن جا شانزده هزار نفر از بتریه، مجهز به سلاح در برابر حضرت مى ایستند. آنان قاریان قرآن و دانشمندان دینى هستند كه پیشانى هایشان از عبادت بسیار، پینه بسته، چهره هاى آن ها بر اثر شب زنده دارى زرد شده و نفاق سراپایشان را پوشانده است. آنان یك صدا فریاد بر مى آورند، اى فرزند فاطمه سلام الله علیها از همان راه كه آمده اى برگرد، زیرا به تو نیازى نداریم. حضرت مهدى ارواحنا له الفداء در پشت شهر نجف، از ظهر روز دوشنبه تا شامگاه بر آنان شمشیر مى كشد و همه را مى كشد.[2]

پی نوشت ها :
[1] میزان الحكمه ج 1، ص 292

[2] غیبة طوسی ص 283 اثبات الهداة، ج 3 ص 516 بحارالانوار ج 2 ص598


هوای دلاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...
کتابنامه

کتاب «مهدیان دروغین» تألیف حجت‌الاسلام رسول جعفریان منتشر و روانه بازار شد. دانشیار دانشگاه تهران در این کتاب به تقسیم حوزه‌های مختلف جغرافیایی دنیای اسلام پرداخته و مهدیان دروغین در مناطق و دوره‌های مختلف تاریخ را معرفی کرده است.

نظرسنجی
به نظر شما چقدر برای واقعه ظهور آماده هستیم؟دیگر امکاناتاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:

شمارنده
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :