تبلیغات
آفتاب پنهان - غوغای عاشقی
 
صفحه نخست          تماس با مدیر            نسخه موبایل                RSS                  
دوستان
سه شنبه 13 بهمن 1388 :: نویسنده : بهانه بودن

در وادی دل شکستگی ها تراوش غم از شور بی تابی ، تاب لحظه هایم را به سکوت پر از تنش سرخ رنگی پیوند می زند و هوای دلم رنگ مشکی به خود می گیرد .

که دیروز سه ماهه ای از فرط تشنگی ، کام به کام پدر می گیرد و در همان لحظه تیغ سپیدی ، مرطوب عاشقی را به سرخی جگر پدر ، آتشی از سوز می دهد ...                             

که پهلوانی با چشمهایش دل می برد و با دستهایش غوغا می کند و با شجاعت و شهامتش سر می بُرد از نانجیب هایی که رنگ ظهر عاشورا را سرخ کردند و سوز از لحظه ایست که نه چشم برایش می گذارند و نه دست ، و شجاعت و شهامتش را به سُخره می گیرند ، و سرخ تر می کنند عاشق و دلدادگی را ...

و دیروز ...

برای دیدن تصویر با اندازه اصلی کلیک کنید

و دیروز غوغای عاشقی در حُرم نفسهای تشنه ای خلاصه شد ، که کام بی قراری مختصر ، تلنگری از هوای سرد دوری از معشوق را به کلام تیغ داغ سرخ رنگی سپرد و دل بست به بی قراری پدر که تاب نیاورده بود از بی عدالتی و بسته بود دستهای پینه بسته زحمت را ، دل بست به بی تابی ناله های مادری که از در سوخته آه بر می آورد و درد سینه که دردی نبود در مقابل درددلش ، دل سپرد به محلا محلای خواهری که هر گاه شانه می زد موهای سرش را ، از لرزش دستهای پدر به سخن می آمد که چیست بهانه ی این بی قراری ؟

و امروز ...

و امروز غوغای عاشقی در دلهای منتظرمان و غریبی لحظه های انتظارمان در دلدادگی به حول محور سیدی ازهمان تبار گره خورده است .من تو را تنها نمی گذارم تا در روز قیامت روی زشت كوفیان را نبینم . من تو را تنها نمی گذارم تا وقتی پرسیدند امامت كیست ؟ نام زیبای تو را با افتخار بر زبان آورم. من در دنیا با تو می مانم تا روز قیامت كه هر كس به دنبال امامی سرگردان میشود ، مرا با تو محشور كنند و تو دست مرا بگیری. من تو را تنها نمیگذارم تا در روز قیامت همراه علی (ع) باشم.

 

نوع مطلب : حرف دل، 
برچسب ها :

نمایش نظرات 1 تا 30
هوای دلاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...
کتابنامه

کتاب «مهدیان دروغین» تألیف حجت‌الاسلام رسول جعفریان منتشر و روانه بازار شد. دانشیار دانشگاه تهران در این کتاب به تقسیم حوزه‌های مختلف جغرافیایی دنیای اسلام پرداخته و مهدیان دروغین در مناطق و دوره‌های مختلف تاریخ را معرفی کرده است.

نظرسنجی
به نظر شما چقدر برای واقعه ظهور آماده هستیم؟دیگر امکاناتاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:

شمارنده
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :