صفحه نخست          تماس با مدیر            نسخه موبایل                RSS                  
حمایت
شمارنده
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دوشنبه 7 شهریور 1390 :: نویسنده : بهانه بودن

منادی ندا در داده است که عید است هرکه حاجتی دارد بیاید ! آیا باور کنم که مرا از درگهت نمی رانی ؟ مهربانا ندا داده اند و می گویند که عید است و مگر ملازمان خبر ندادند که در این روز از احسان مضایقه نیست ؟

آیا ایلچی ها نرسانند که هر که مخالفت نماید در عوض کرم ببیند ؟ دروازه رحمتت را به سوی بندگاه گشودی و آن را توبه نام نهادی ! ندا دادی عالمیان را از کرده خویش در این ماه صیام به توبه ای حقییقی به سوی من بخشش توست که منظر نگاه نگران من است به سوی عشق تو . آرام آرام دل در آدینه فردا رهسپار استجابت مهر و رحمتت میکنم به امید اینکه فریاد استغاثه ام را بپذیری .

برای دیدن اندازه اصلی عکس بر روی آن کلیک کنید .

معبودا اگر ناامیدم کنی و از درگاهت برانی ، پس به که رجوع کنم و که را شفیع آورم ؟ خودم را در غرق تو کردم ... در این ماه تو، چشمانم را به درگاه تو دوختم ، اشک ریختم . ایمان آوردم که تویی و جز تو نیست ایمان آوردم و فریاد زدم وحد لااله الاهو... و دستانم را به درگاه رفیعت به شبها به تضرع و زاری بلند کردم ...

دریای متلاطم وجودم پس از ایمان به تو با اطمینان نشسته است و یا رجاء به اینکه پس از نظر تمنا بسوی تو دوباره قرین آتش خواد بود . قلبم را متوجه تو میکنم ، وجودم را تقدیم تو میکنم . ای دلیل مجتاجان ای کریم بزرگوار و ای آنکه از رگ گردن به من نزدیکتری .

حاشا ! هرگز ، کرمت چنان رفیع است که هرچقدر گناهانم رفیع باشد کرم تو از آنها برتر است .
کرمت چنان انسانها را در بر می گیرد که گناهکاران را به خجلت می آورد .آری مهربانا ! ای دادرس عالمیان در ماه تو از گناه رخت بربستیم و بعد آن هم امید به مدد تو داریم تا بار دیگر دچار وسواس دنیایی نگردیم .

ای حبیب عالمیان ! عیدی می خواهیم ، که این چشمانم را که از دنیا و آنچه در آن می بیند ، لذت می برد به سوی درگاه مبارکت متوجه گردان تا اشک های حسرتم سراسر خاک وجودم را همچون موم نرم نماید و دوباره شکل بگیرم . (آمین)

عید فطر، روز چیدن میوه های شاداب استجابت مبارک باد .

نوع مطلب : مناسبتها، 
برچسب ها :

هوای دلاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...
کتابنامه

کتاب «مهدیان دروغین» تألیف حجت‌الاسلام رسول جعفریان منتشر و روانه بازار شد. دانشیار دانشگاه تهران در این کتاب به تقسیم حوزه‌های مختلف جغرافیایی دنیای اسلام پرداخته و مهدیان دروغین در مناطق و دوره‌های مختلف تاریخ را معرفی کرده است.

نظرسنجی
به نظر شما چقدر برای واقعه ظهور آماده هستیم؟دیگر امکاناتاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید: