صفحه نخست          تماس با مدیر            نسخه موبایل                RSS                  
حمایت
شمارنده
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
چهارشنبه 10 اسفند 1390 :: نویسنده : بهانه بودن
هنوز پشت نارون ها به تو گرم است، به آمدن تو ، هنوز شب به یاد تو می خوابد تا سپیدۀ سحر را ملاقات کند، هنوز جاده ها به یاد تو آذین بسته می شوند.این روزها بیشتر از قبل چلچله ها بی قرار می شوند تا نغمه ای لایق تو بسرایند. برای دستهای زمین خوشه می شوی و جوانه ها دل بسته اند به تولد آفتاب.

برای دیدن اندازه اصلی عکس لطفا بر روی آن کلیک کنید.واژه ها رنگ زندگی می شود وقتی که برای تو می سرایم. می دانم طلوع اولین دیدارت با حدیث عشق رقم می خورد. تو نگاه خاکستری آسمان را به لاجوردی ترین اسطوره مبدل خواهی کرد و من پشت پیله های نارسیدۀ زمان پروانه ای را دیدم که شوق ملاقات با تو را داشت. تمام روزها، ثانیه می شمارند و تمام شبها دقایق را، تا وصال تو را در نیلی ترین آسمان جشن بگیرند.تمام خوشه ها به یاد تو ستایشگر خالقی هستند که تو را آفریده .

داد خواهی علیه کین و نفرتِ دنیای بی پناهی ها و آزردگی ها.آفرید تا غریق دریایی پلیدی را ناجی باشی. یک منجی برای بشارت آزادی و آزادگی. می دانم می آیی تا کدورتِ یک قرنِ پر از آشفتگی و ننگ را از لوح روزگار صیقل دهی.


دستهای نیازمند را می بینیم کنار گلدسته هایی که در غروب خورشید سوگوارند و منتظر اذان عشق. من در انتظار افول تلخی مدام مردابم و با یاد تو دلخوش. هر روز نگاه بی فروغ گنجشک ها به سوی  شفق مات و مبهوت می ماند، با خود زمزمه می کنن می آید از دور مردی که دوست دارند در دامش تا قیامت گرفتار باشند و پرستوها که از دور دست کوچ کرده اند و سرود "فرج" را با یکدگر نجوا می کنند مرا به یاد تو می اندازند.

می دانم ک می آیی با یک سبد نور و مهربانی. می آیی با قاصدکهایی از جنس "عدل". می آیی با گام های استوار از "داد". یک جهان یک کهکشان را پر می کنی از هوای نفس هایی که دم مسیحایی اش خاک مرده را احیا می کند.

برای عصر هر آدینه دست هایم، دستهای خالی ام را به سوی خدا بالا خواهم برد، روزی که می دانم در آن طلوع خواهی کرد برای لحظۀ دیدارت دعا خواهم کرد. اللهم عجل لولیک الفرج
م.حسرتی
نوع مطلب : حرف دل، 
برچسب ها :

نمایش نظرات 1 تا 30
هوای دلاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...
کتابنامه

کتاب «مهدیان دروغین» تألیف حجت‌الاسلام رسول جعفریان منتشر و روانه بازار شد. دانشیار دانشگاه تهران در این کتاب به تقسیم حوزه‌های مختلف جغرافیایی دنیای اسلام پرداخته و مهدیان دروغین در مناطق و دوره‌های مختلف تاریخ را معرفی کرده است.

نظرسنجی
به نظر شما چقدر برای واقعه ظهور آماده هستیم؟دیگر امکاناتاین نوا را در وبلاگ خود پخش کنید: